2023/02/24 - Výprava na Halovou soutěž do Havířova PDF Tisk

Halová soutěž v Havířově - Neoficiální mistrovství Čech, Moravy a Slezska

23. - 25. .2. 2024

Tradiční halová soutěž v uzlové štafetě, štafetě požárních dvojic a štafetě 4x40m.

Mladší žáci: 7. místo ze 36 v kategorii

Starší žáci: 35. místo ze 43 v kategorii

Protože soutěž je náročná - fyzicky i časově, tak jsme na cestu vyrazili už v pátek a vlakem jsme jeli přes Ostravu do Šenova, dvě noci jsme přespali tam, na hasičské zbrojnici. V neděli, cestou domů jsme se pak vlakem popovezli do Ostravy kde jsme se podívali na exkurzi na stanici Hasičského záchranného sboru podniku Správa železnic - kromě jiného nám tam ukázali automobil, který je schopen jezdit i po kolejích, zájemci se s ním kousek svezli. Z Ostravy do Brna jsme pak opět jeli vlakem.

Děkujeme za ochotu hasičům ze Šenova, že nás už poněkolikáté nechali přenocovat na jejich zbrojnicia děkujeme příslušníkům HZSp Správa železnic za zajímavou exkurzi.