2011/08/07 - Tábor Jevišovice 2011 PDF Tisk

Tábor Jevišovice 2011
7. - 17. 8. 2011

Tradiční oddílový letní tábor v Jevišovicích, okres Znojmo. Kromě táboření (t.j. postavení tábora na zelené louce, zařízení táborových staveb a každodenní běh tábora nevyjímaje chystání dřeva na topení a noční hlídky) jsme poctili svojí návštěvou Znojemské podzemí, hasičské muzeum v Jiřicích (kde jsme na památku nechali pamětní medaili ze 130. výročí našeho sboru), hasičskou stanici HZS kraje Vysočina v Jemnici (kam jsme jeli historickým motorovým vlakem) a prověřili hasičskou techniku - to obnášelo zejména čerpání studny na bývalé hájovně při jejím čištění. Zkušenosti zkušenějších táborníků se prověřily při nočním výsadku, ze kterého se proti všemu očekávání všichni vrátili.

(Nemálo nových příspěvků z výsadku i z celého tábora možno najít v sekci "SLAVNÉ VÝROKY".)

FOTOGRAFIE ZDE