2013/03/01 - Neoficiální mistrovství ČMS - Havířov PDF Tisk

Neoficiální mistrovství Čech, Moravy a Slezska - halová soutěž Havířov
1. - 3. 3. 2013, Havířov / Ostrava

Výprava na tradiční halovou soutěž konanou v Havířově. Vzhledem k náročnosti akce jsme se v pátek vypravili vlakem do Ostravy, kde jsme nocovali na hasičské stanici v Ostravě - Muglinově. V sobotu jsme cestovali do Havířova, kde jsme poměřili síly v uzlové štafetě, štafetě požárních dvojic a štafetě 4x40m.
Navečer jsme se opět zabydleli na hasičské stanici, odvážlivci z řad starších žáků se zúčastnili pátrací hry.
V neděli dopoledne, po balení věcí a úklidu, jsme se podívali na exkurzi na stanici Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje Ostrava - Fifejdy; kromě techniky nám ukázali i cvičný polygon a část technického zázemí stanice.
Akce se zúčastnilo 24 členů oddílu (11 mladších žáků, 10 starších žáků a 3 instruktoři) a vedoucí.

Celkové umístění:
Mladší žáci: 10. místo ze 26