Hlavní nabídka2019/02/22 - Neoficiální mistrovství ČMS v Havířově PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Neoficiální mistrovství Čech, Moravy a Slezska

22. - 24. 2. 2019, Havířov

Letos již 30. ročník halové soutěže mladých hasičů. Vzhledem k časové náročnosti jsme se vypravili na cestu již v pátek odpoledne a vlak nás dovezl do Šenova. Zde jsme přenocovali na hasičské stanici a v sobotu ráno jsme autobusem dojeli do Havířova. Soutěžilo se v uzlové štafetě, štafetě požárních dvojic a štafetě 4x40m. Po soutěži jsme dorazili zpět do Šenova, večer se hrály hry v klubovně a odhodlanější členové se zúčastnili noční pátrací hry po Šenově. V neděli ráno jsme sbalili ležení, vlakem jsme dojeli do Havířova a zdejší profesionální hasiči nám ukázali stanici a techniku, exkurzi doprovázel velmi poutavý výklad. Poté jsme šli zpět na vlak, který nás dovezl do Ostravy a dále pak do Vyškova, autobus náhradní dopravy nás pak dovezl zpět do Brna - Králova Pole.

Výsledky ze soutěže:

Starší žáci: 7. místo ze 39 (štafeta 4x40m 4. místo!)

Mladší žáci: 14. místo z 28


Děkujeme hasičům ze Šenova za nocleh a za ochotu, neméně pak děkujeme hasičům z pož. stanice v Havířově za pěknou exkurzi.