Hlavní nabídka



2020/06/21 - DEN S IZS PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Den s Integrovaným záchranným systémem

21. 6. 2020, Slovanské náměstí, Brno - Královo Pole

Prezentace složen Integrovaného záchranného systému, která se konala v parku na Slovanském náměstí. Byla zde k vidění technika hasičů - ať už příslušníků Hasičského záchranného sboru JmK či dobrovolných hasičů z Brna - Králova Pole, vybavení Zdravotnické záchranné služby JmK, či výstroj Policie ČR. Dále zde svoji činnost prezentoval fotbalový klub FC Zbrojovka.

Účastníci z řad dětí si mohli vyzkoušet svoje dovednosti i znalosti na soutěžních stanovištích (nechybělo vědomostní stanoviště, střelnice či hasičská překážková dráha), zájemci se mohli  podívat na ukázky činnosti - například ukázku evakuace osoby pomocí záchranného rukávu s pomocí výškové techniky, ukázku zásahu při dopravní nehodě, nebo ukázky oddílu mladých hasičů (hašení "požáru" stohu).