Hlavní nabídka2020/11/12 - Distribuce respirátorů pro dobrovolné hasiče v JmK PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Distribuce respirátorů pro dobrovolné hasiče v Jihomoravském kraji

11. 12. 2020, hasičská zbrojnice Brno - Královo Pole

Dne 12. 11. 2020 na hasičské zbrojnici Brno - Královo Pole probíhala distribuce respirátorů pro dobrovolné hasiče v Jihomoravském kraji (i některým jednotkám mimo kraj), Jednalo se o 130 tisíc respirátorů třídy FFP2, v hodnotě 13 milionů korun. Dar zajistil nadační fond REGI Base. Vyložení, rozdělení a nakládka respirátorů pro další distribuci probíhala na hasičské stanici Brno - Královo Pole a největší mírou se na ní podíleli členové našeho sboru.

Za pomoc s vytvořením logistického zázemí patří poděkování Městské části Brno - Královo Pole.


Zpráva z CNN Prima news:

https://cnn.iprima.cz/dobrovolni-hasici-v-jihomoravskem-kraji-dostanou-130-tisic-nejmodernejsich-respiratoru-v-hodnote-13-milionu-korun-13284