Hlavní nabídka2021/06/19 - DEN S INTEGROVANÝM ZÁCHRANNÝM SYSTÉMEM PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Den s integrovaným záchranným systémem

19. 6. 2021, okolí stadionu Srbská a městské haly Vodova

Druhý ročník povedené akce pro veřejnost - přehlídka složek integrovaného záchranného systému, pro zajímavost i pro poučení. 

Náš sbor vystavoval hasičskou techniku, kterou se zájemci mohli i povozit, ukazoval hasičskou výstroj, organizoval drobné hry a soutěže pro veřejnost - například stříkání vodou na maketu hořícího domku. Zájemci se mohli podívat na ukázky hašení - například hašení hořícího oleje na pánvi s demonstrací, jak se hasit má a jak určitě ne. Nechyběly ukázky dalších složek IZS.

Zájemci měli možnost se zapsat do registru dárců kostní dřeně v pražském IKEM.

V době akce probíhal opravdový zásah při požáru automobilu v jedné z přilehlých ulic.