Hlavní nabídka2021/10/09 - Závod všestrannosti PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Závod všestrannosti

9. 10. 2021, Ořešín

Podzimní část okresního kola celoroční celostátní soutěže mladých hasičů.

Pětičlenné hlídky na 2-3 km dlouhé trati plní úkoly, jako npříklad vázání uzlů, ošetření zranění, střelba ze vzduchovky, ručkování po laně, nebo práce s mapou, nechybí ani hasičské stanoviště. Dorost má většinu úkolů jinačích, mají stanoviště věnované optické signalizaci v požární ochraně, určují grafické značky technických prostředků, šplhají po laně a část trasy běží podle azimutu.

Mladší žáci: neplatný pokus (seběhli z trasy a vynechali stanoviště), někteří běželi ve družstvu sestaveném z více sborů, obsadili 10. místo

Starší žáci: 2. místo ze 14

Dorostenci: 1. místo (jediní v kategorii)