Hlavní nabídka2022/02/26 - Výprava na Neoficiální mistrovství ČMS do Havířova PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Výprava na Neoficiální mistrovství Čech, Moravy a Slezska

25. . 27. 2. 2022, Havířov, Šenov


Po roční odmlce vynucené epidemií koronaviru se letos opět konalo Neoficiální mistrovství Čech, Moravy a Slezska v Havířově. Na cestu jsme se dali už v pátek - vlakem jsme jeli do Ostravy a odtud do Šenova, kde jsme na místní hasičské zbrojnici přenocovali do soboty, kdy se soutěž konala. Po soutěži jsme se opět vrátili do Šenova, kde jsme přenocovali do neděle a ráno před odchodem nám místní hasiči ukázali svoji techniku (a bylo na co koukat:).


Výsledky: 


Mladší žáci:

Uzlová štafeta 5. místo, štafeta dvojic 21. místo, štafeta 4x40m 11. místo,

celkově 11. místo z 24 družstev


Straší žáci: 

Uzlová štafeta 27. místo, štafeta dvojic 36. místo, štafeta 4x40m 32. místo, 

celkově 33. místo ze 42 družstev


Děkujeme hasičům ze Šenova za ochotu, že nám umožnili nocleh na hasičské zbrojnici a nachystali pro nás prohlídku techniky.