Hlavní nabídka2023/02/24 - Výprava na neoficiální mistrovství do Havířova PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Výprava na neoficiální mistrovství Čech, Moravy a Slezska do Havířova

24. - 26. 2. 2023

Jako každý rok jsme se zúčastnili halové soutěže v Havířově.

Vypravili jsme se z Brna v pátek odpoledne, jeli jsne vlakem do Ostravy a odtud dalším vlakem do Šenova. Tam jsme přenocovali na hasičské stanici, v sobotu ráno pak jsme jeli vlakem do Havířova, kde se konala soutěž. Soutěžilo se ve štafetě dvojic, ve štafetě 4x40m a v uzlové štafetě. Podvečer jsme se vrátili do Šenova. Večer se hrály hry, přenocovali jsme do neděle. V neděli jsme se pak přesunuli vlakem do Havířova a podívali jsme se na stanici Hasičského záchranného sboru. Nakonec jsme jeli vlakem přes ostravu do Brna.

Výsledky soutěže:

mladší žáci: 16. místo ze 33

starší žáci: 30. místo ze 47


Děkujeme hasičům SDH Šenov za umožnění přenocování na jejich stanici

a příslušníkům ze stanice HZS v Havířově ze pěknou exkurzi.