Hlavní nabídka2013/11/15 - Trojdenní výprava údolím řeky Bobrůvky PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Trojdenní výprava do údolí řeky Bobrůvky

15. - 17. 11. 2013

Výprava začala na hasičské stanici na Staňkově ulici. Po bleskovém rozdělení erárního materiálu jsme se přesunuli na královopolské nádraží. Vlak nás odvezl do Tišnova a následně do Rožné.Odtud jsme provedli večerní až noční přesun přes Milasín do Bukova, kde jsme se zabydleli v chalupě jednoho ze členů. 

V sobotu ráno jsme navštívili místní jednotu, poté zlehka brigádničili na dřevě a po obědě jsme pak vyrazili na další cestu. Ta vedla do Mitrova, přes zříceninu stejnojmenného hradu pak do údolí Bobrůvky, kterým jsme po proudu dorazili až k chatě dalšího z našich členů. Zde jsme hodovali, hráli hry, pozorovali hvězdy a měsíc a hráli na kytaru/kytary.

V neděli jsme sbalili batohy, uvařili oběd a pak se vydali dále po proudu řeky Bobrůvky do Trenckovy rokle. Další naše kroky vedly do obce Skryje. Odtud nás odvezl autobus do Tišnova a vlak do Brna - Králova Pole.