2014/10/04 - Mistrovství ČR soutěže jednotlivců TFA PDF Tisk

Mistrovství ČR soutěže jednotlivců dle pravidel TFA

4. 10. 2014, Štramberk

Letošního ročníku republikového kola hasičů - jednotlivců dle pravidel TFA - železný hasič se jako jeden ze dvou reprezentantů Jihomoravského kraje zúčastnil MARTIN GRUBER, člen našeho sboru.

Soutěžilo se v náročných výkonostních disciplínách, v jejichž průběhu bylo nutno například překonat 3 metrovou bariéru, přenést 80kg figurínu, opřít žebřík o plošinu, po žebříku na ni vystoupit a vytáhnout na laně 20kg závaží, proběhnout tunelem nebo roztáhnout a smotat hadice B; poslední disciplínou byl běh do vrchu, který začínal na náměstí a byl zakončen výstupem / výběhem na věž "Štramberská trůba", a to vše v plné hasičské výstroji včetně dýchacího přístroje.

Martin Gruber disciplíny zdárně a bez újmy splnil a vybojoval 46. místo ze 71 soutěžících.