Hlavní nabídka2015/05/23 - Okresní kolo MH na ZŠ Labská PDF Tisk
Napsal uživatel Vitra   

 

Okresní kolo MH

23. 5. 2015

 

Od ranních hodin se ve sportovním areálu ZŠ Labská konalo okresní kolo mladých hasičů. I přes nepřízeň počasí se našim družstvům povedlo vybojovat pódiová umístění. Začněme staršími žáky, kteří po tvrdém boji získali medaile za třetí místo. Starší soutěžili v disciplínách ŠPD (3. místo), PÚ (5. místo), PÚ CTIF (3. místo) a štafetě 4x60m (2. místo). 
Mladší žáci po skvělém výkonu vybojovali až na požární útok (PÚ - 2. místo) samá první místa a s přehledem zvítězili ve své kategorii (mladší žáci neplní disciplínu požární útok CTIF).

St. žáci
PÚ 5. místo

ŠPD 3. místo

4X60m 2. místo

Ú. CTIF 3. místo

______________
Celkově: 3. místo

 

Ml. žáci
PÚ 2. místo

ŠPD 1. místo

4X60m 1. místo

______________
Celkově: 1. místo