Hlavní nabídka2018/10/13 - Závod všestrannosti - Chrlice PDF Tisk
Napsal uživatel Tomáš G.   

Závod všestrannosti

13. 10. 2018, Brno - Chrlice

První část okresního kola celoroční celostátní soutěže mladých hasičů. Pětičlenné soutěžní hlídky mají za úkol proběhnout trať v terénu a cestou plnit rozličné úkoly, mezi které patří například uzlování, ošetření zranění, práce s mapou, ručkování po laně, střelba ze vzduchovky; nechybí ani hasičské stanoviště. To jsou úkoly pro mladší a starší žáky; soutěžící v kategorii dorost mají úkoly odlišné, mezi ně patří například šplh po laně, přeskok vodního příkopu, ověření teoretických znalostí z oblasti první pomoci, signalizace při požáru, nebo použití hasicích přístrojů, část trasy běží hlídka podle azimutu.

Mladší žáci: 6. místo ze 14 hlídek

Starší žáci:  1. a 9. místo z 11 hlídek

Dorost:       1. místo ze 3 hlídek